Szanowni Uczniowie, w roku szkolnym 2016/2017 kierujemy do Was bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych i liczymy na duże zainteresowanie.

Koło Języka Angielskiego  -prowadząca mgr Agata Łuszczyna

Zabawy z Językiem Angielskim- prowadząca mgr Agata Łuszczyna

Koło Języka Niemieckiego  - prowadząca mgr Jolanta Kauf

Szkolny Teatrzyk z Języka Niemieckiego- prowadząca mgr Jolanta Kauf

Koło Języka Rosyjskiego  - prowadząca mgr Małgorzata Tułodziecka

Koło Przyrodnicze - prowadząca mgr Małgorzata Tułodziecka

LOP- prowadząca - mgr Małgorzata Tułodziecka

Koło czytelnicze-  prowadząca mgr Elżbieta Makowska

Gry i zabawy Językowe- prowadząca mgr Elżbieta Makowska

Koło Historyczne  - prowadząca mgr Elwira Morawiec- Bartczak

Koło Historyczne I - prowadząca mgr Małgorzata Walasek- Pollak

Koło Matematyczne-Programowanie - prowadząca mgr Iwona Iwanowska

Koło Matematyczne " Sówka"  -      prowadząca mgr Katarzyna Olszewska 

Koło Religijne  - prowadzący ks. Daniel Jaszczyszyn

zabawy z Jezykiem Niemieckim  dla klas I-III- prowadząca mgr Krystyna Burcek

Koło Plastyczne- dla klas I-III - prowadząca mgr Krystyna Burcek

Koło Plastyczne dla klas IV-VI- prowadząca mgr Małgorzata Wojdyło

 Koło Matematyczne - prowadząca mgr Barbara Maciołek

Gry i zabawy ogólnorozwojowe- prowadząca mgr Barbara Maciołek

Koło Taneczne  - prowadząca pani Katarzyna Malik

SKS- prowadząca pani Katarzyna Malik

Koło Informatyczne  - prowadzący mgr Piotr Frączek

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla klas I-III - prowadząca mgr Jolanta Łukowska

Koło Komputerowe dla klas II-III prowadząca mgr Jolanta Łukowska

 Chór  - prowadząca mgr Anna Operskalska

Koło instrumentalne-    prowadząca mgr Anna Operskalska

Koło Muzyczno- ruchowe- prowadząca mgr Anna Operskalska                                 

Gry i Zabawy Ruchowe - prowadząca mgr Barbara Kuźniak

Koło Czytelnicze- prowadząca mgr Barbara Kuźniak

SKS  - prowadzący mgr Grzegorz Sierka

Koło Ortograficzne-- prowadząca mgr Katarzyna Dróżdż

Koło Czytelnicze- prowadząca- mgr katarzyna Dróżdż

Koło Języka Angielskiego dla klas I-III prowadząca mgr Aneta Czarny

Koło Plastyczne- prowadząca mgr Krystyna Obrączka

Koło Języka Migowego- prowadząca mgr Krysrtyna Obrączka


 

Zmieniony ( Wtorek, 20 Wrzesień 2016 19:55 )