W miniony piątek tj. 29 października 2010 roku gościliśmy Teatr Grecki Katharsis z Krakowa. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w profilaktycznej bajce interaktywnej  "Przygoda Shreka i Osła- ostatnia tajemnica". Przepiękna sceneria , muzyka nawiązująca do " klimatów" z filmu zagwarantowała najmłodszym świetną , pouczającą zabawę. Natomiast uczniowie klas IV-VI wraz z Adamem i Jurkiem, głównymi bohaterami spektaklu profilaktycznego przenieśli się do Jastarni , by tam rozwikłać tajemnicę listu znalezionego w butelce. Uczniowie uczyli się m.in jak rozwijać własny talent, tolerancję, dokonywania właściwych wyborów . Dynamika, wartka akcja, i żywiołowa muzyka z "morskimi klimatami" to dodatkowe atuty spektaklu.

Zmieniony ( Niedziela, 31 Październik 2010 18:19 )