15 października 2013 roku rozpoczęła się Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w Pływaniu - I runda. Na starcie stanęło 226 zawodników, w tym 24 uczniów naszej szkoły zrzeszonych w UKS "Kusy". Możemy powiedzieć, że są to  "pierwsze koty za płoty". Jesteśmy dumni z naszych zawodników, bo stanęli na równi z zaprawionymi  w zawodach zawodnikami od lat uprawiającymi pływanie. Na naszym koncie mamy pierwsze sukcesy. W kategorii kobiet na dystansie 50 m stylem grzbietowym Julka Misiec zajęła I miejsce, natomiast Ala Piecha uplasowała się na III miejscu . W  kategorii mężczyzn na tym samym dystansie Marek Urbańczyk zajął II miejsce, a Janek Tomczyk III miejsce. Za miesiąc czeka nas II runda. Przed klasą sportową kolejny egzamin, tym razem na wyjeździe. Trzymamy kciuki.

Zmieniony ( Wtorek, 15 Październik 2013 18:26 )