30 września 2014 roku w PSP nr 2 w Strzelcach Opolskich odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego " Pierwszy dzień w szkole? Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie", który skierowany był do uczniów klas I-II. Organizatorem konkursu był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Wśród 10 laureatów z całego województwa był również nasz uczeń Jakub Kowalczuk. W uroczystości  udział wzięli  burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, wicestarosta strzelecki Waldemar Gaida, którzy również ufundowali nagrody dla wszystkich laureatów. Wśród zaproszonych gości byli także: pan Marcin Kosmala -dyrektor Fundacji Pro- Lege w Opolu, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Opolu . Program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli pani Anny Operskalskiej i Katarzyny Malik umilił pobyt w naszej szkole.

Zmieniony ( Środa, 08 Październik 2014 20:17 )