W dniu 17 października 2014 roku odbyło się uroczyste pasowanie 56 pierwszoklasistów. Pierwszaki, aby zostać pasowanym na ucznia PSP nr 2 , musiały zaprezentować się w wierszach, piosenkach, tańcach. Program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie klas -panią Barbarę Maciołek, Jolantę Moszko i Krystynę Obrączkę oraz w wykonaniu "Małych Aktorów" był wspaniały. Następnie pani dyrektor wraz z panem burmistrzem Tadeuszem Gocem , wiceburmistrzem Józefem Kampą, wicestarostą Waldemarem Gaidą dokonali uroczystego pasowania na ucznia. Pierwszaki otrzymały również prezenty, których sposorem była Grupa Azoty Puławy wraz z Firmą Agrocentrum Sp.z.o.o , którego prezesem jest pan Aleksander Materla. Były to plecaki z pełnym  wyposażeniem do zajęć plastycznych.

Zmieniony ( Niedziela, 19 Październik 2014 17:29 )