W dniu 23 maja 2015 roku na strzeleckiej pływalni został rozegrany Ogólnopolski Drużynowy Wielobój Pływacki w kategorii 10 i 11 latków. Na starcie stanęło 100 zawodników, prezentując swoje umiejętności pływackie w różnych stylach. Strzelce Opolskie były reprezentowane przez uczniów  klasy czwartej sportowej  o profilu pływanie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2, zrzeszonych w Klubie "KUSY" przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich. Nasi młodzi pływacy zaprezentowali się wspaniale. Sztafeta dziewcząt 4x50 m stylem zmiennym - Martyna Studzińska, Agata Wawak, Dominika Niedźwiecka, Maja Puda uplasowała się na 3 miejscu, sztafeta dziewcząt 4x50m stylem dowolnym - Studzińska Martyna, Maja Białoń, Maja Puda, Dominika Niedźwiecka zajęła 3 miejsce,natomiast sztafeta chłopców 4x50 m stylem zmiennym  w składzie -Banasz Łukasz, Łuszczyna Dorian, Kopa Tobiasz, Pientka Michał zajęła 4 miejsce. Indywidualnie nasi zawodnicy znaleźli sie w ścislej czołówce, Dominika Niedźwiecka 4 miejsce na 200 m stylem dowolnym, a 5 miejsce na 100 m stylem dowolnym. Agata Wawak 5 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym. Maja Białoń 7 miejsce na 200 m stylem dowolnym, a Martyna Studzińska 8 miejsce na na dystansie 100 m stylem dowolnym. Również chłopcy to ścisła  czołówka pływaków. Tobiasz Kopa zająl 10 miejsce na 100m stylem klasycznym, Dorian Łuszczyna 9 miejsce na 100 m stylem klasycznym, Michał Pientka 8 miejsce na 100 m stylem klasycznym. Gratulujemy Wam  wspaniałych sukcesów, Waszemu trenerowi  panu Grzegorzowi Sierce oraz Waszym kibicom czyli przewspaniałym Rodzicom. Cała Społeczność Szkolna jest z Was dumna.

Zmieniony ( Poniedziałek, 25 Maj 2015 16:54 )