Dominka Niedźwiecka jest uczennicą klasy piątej sportowej o profilu pływanie. Zdobywa medale w pływaniu, tenisie stołowym oraz w sportach zimowych. Swoją pasję sportową rozwija nie tylko w szkole, ale również  podczas zajęć  pozalekcyjnych. Jej sumienność, pracowitość zaowocowała I miejscem w  Wojewódzkich Indywidulanych Mistrzostwach "Żaczek" w tenisie stołowym, a także II miejscem w deblu w tych samych zawodach. 13 czerwca 2015 roku Dominika - mistrzyni województwa, startować będzie w zawodach ogólnopolskich. Już teraz gratulujemy Dominice mistrzowskiego tytułu na etapie województwa, a podczas zawodów ogólnopolskich cała Społeczność Szkolna będzie trzymała kciuki za Dominikę i jej trenera  pana Michała Wolnego.

Zmieniony ( Sobota, 06 Czerwiec 2015 17:49 )