W dniu 11 kwietnia 2016 roku w sali obrad strzeleckiego ratusza odbyło się spotkanie przedstawicieli uczniów PSP nr 2 klas sportowych o profilu pływanie,Prezeza Opolskiego Okręgowego Związku Pływackiecgo w Opolu pani Zofii Koziny-Oloś, dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Burmistrzem Strzelec Opolskich panem Tadeuszem Gocem, zastępcą  Burmistrza panem Józefem Kampą oraz  dyrektorem GZOiW panem Markiem Życzyńskim. Podczas spotkania dyrektor szkoły pani Elwira Morawiec - Bartczak przedstawiła szereg osiągnięć uczniów, które zostały zdobyte na przestrzeni lat  2012/2013- 2015/ 2016. Natomiast Pani prezes Zofia Kozina -Oloś poinformowała zebranych o ogromnym sukcesie jaki odniosła szkoła na przestrzeni 2 i pół roku działania w szkole nr 2 klas sportowych o profilu pływanie. Zarząd Opolskiego Okręgowego Związku Pływackiego powołał Kadrę Wojewódzką Młodzików na rok 2016 wśród, której znalazła się nasza uczennica klasy VI b  Alicja Waszczuk. Ala z rąk pani Prezes odebrała certyfikat powołania, a rodzice Alicji Państwo Małgorzata i Przemysław Waszczukowie gratulacje. Życzymy dalszych sukcesów naszej kadrowiczce oraz trenerowi  panu Grzegorzowi Sierce.

Zmieniony ( Poniedziałek, 11 Kwiecień 2016 19:37 )