OGŁOSZENIE

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Malczewskiego w Strzelcach Opolskich podaje do publicznej wiadomości Szkolny Zestaw Podręczników obowiązujący w PSP nr 2 w roku szkolnym 2016/2017. Wykaz podręczników znajduje się w zakładce  "podręczniki". Również uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I,II,III,IV, V otrzymują bezpłatne podręczniki w ramach dotacji MEN. Jedynie rodzice uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 będą chodzić do klas I,II,III, IV, V zakupują podręczniki do przedmiotów zdeklarowanych tj. religii i języka mniejszości narodowej- języka niemieckiego. Wykazy podręczników znajdują się w strzeleckich księgarniach oraz wyeksponowane są na gazetce szkolnej "Wiadomości dla rodziców"