W dniu 22 września 2016 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z klas III- VI, aby zagłosować na swoich przedstawicieli, musieli okazać dokument- legitymację uczniowską, podpisać się na liście wyborczej, aby pobrać kartę do głosowania. Nad wyborami czuwała Komisja Wyborcza, której przewodniczył uczeń klasy szóstej Jasiek Jan. Jego zastępcą był Antek Witosza, protokolantem Zuzia Lizon. Członkami Komisji Wyborczej byli: Michał Krajewski, Maciek Bednarski. W wyniku wyborów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Maja Białoń, zastępcą Dorotka Krawczyk, sekretarzem Paulina Krukowska, skarbnikiem Jagoda Płatek. Natomiast Paweł Reszczyński, Ania Makieła Amelka Wojtaś, Filip Furman zostali członkami Samorządu Uczniowskiego.

Zmieniony ( Czwartek, 22 Wrzesień 2016 18:32 )