Szanowni Rodzice, Uczniowie

Dyrektor szkoły uprzejmie informuje, że w zakładce podręczniki został umieszczony zestaw podręczników obowiązujący w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018. Podręczniki, które Państwo nabywacie we własnym zakresie to: religia i do języka mniejszości narod0wej- niemiecki  oraz ćwiczenia  dla uczniów, którzy uczestniczą w tych  zajęciach. Rodzice uczniów klasy pierwszej proszeni są również  o dokonanie zakupu podręcznika do religii i ćwiczeń (bez podręcznika)  do nauki języka mniejszości narodowej- niemiecki (uczniowie, którzy zostali zgłoszeni do nauki tego języka).

Pozostałe podręczniki dla poszczególnych klas zostają zakupione w ramach dotacji i zostaną w formie bezpłatnej przekazane uczniom w pierwszym tygodniu września 2017 roku.

Zmieniony ( Niedziela, 16 Lipiec 2017 18:28 )