W dniu 15 października 2018 r w strzeleckim Domu Kultury odbyło się podsumowanie osiągnięć w nauce i sporcie za rok szkolny 2017/2018 r. Z naszej szkoły nagrodzono zespół koszykarek za zajęcie III miejsca w województwie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego panią Katarzynę Malik i Grzegorza Sierkę. Maję Białoń - laureatkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz finalistów Pawła Mehlicha i Katarzynę Łopuszańską oraz   panią Agatę Łuszczynę. Również nagrodę otrzymała drużyna uczniów z klasy I i III za zajęcie I miejsca w Gminnym Konkursie Ekologicznym tj. Marysia Urbańczyk, Joanna Kosut i Julia Warmuzińska, a także  przygotowujące do konkursu panie Krystyna Obrączka, Krystyna Burcek i Barbara Maciołek. Stypendium naukowe za osiągnięcia sportowe otrzymał Bartłomiej Tarapata uczeń klasy Vb sportowej o profilu pływanie. Panie Iwona Iwanowska i Barbara Maciołek otrzymały gratulacje  od Pana Burmistrza, które na wniosek dyrektora szkoły zostały wyróżnione Medalem Komisji Edukacji  Narodowej. Nagrodę Burmistrza Strzelec Opolskich otrzymała pani Małgorzata Tułodziecka, nauczyciel przyrody oraz Elwira Morawiec- Bartczak , dyrektor szkoły. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zmieniony ( Poniedziałek, 22 Październik 2018 18:34 )