W dniu 13 marca 2019 r do klasy drugiej zawitały przedstawicielki Santander Bank Polska, dyrektor oddziału pani Alicja Słupska oraz pani Aleksandra Tomasik -doradca premium. Panie przeprowadziły warsztaty w ramach autorskiego projektu Santander Bank Polska  "Finansiaki", który realizowany jest na terenie województwa opolskiego. Projekt dostosowany jest do podstawy programowej dla edukacji wczesnoszkolnej. Zadaniem drugoklasistów było rozegranie gry planszowej, której celem było: doskonalenie komunikowania się w grupie, rozwijanie umiejętności rozumowania i wnioskowania, podejmowanie decyzji zakupowych, poznanie sposobów oszczędzania pieniędzy oraz podkreślenie wagi oszczędzania. W nagrodę za aktywny udział w zajęciach panie przekazały na rzecz szkoły pięć piłek do piłki nożnej, z których korzystać będzie cała społeczność szkolna. Za wspaniałe zajęcia oraz piłki serdecznie dziękują drugoklasiści, wychowawca klasy pani Krystyna Obrączka oraz cała społeczność szkolna.

Zmieniony ( Czwartek, 14 Marzec 2019 20:21 )