W dniu 12.04.2010 roku szkoła przystąpiła do zdobywania  certyfikatu Szkoła Bezpiecznego Internetu. Aby uzyskać wspomniany certyfikat , szkoła musi podejmować walkę o bezpieczeństwo uczniów w sieci . Koordynatorem wszelkich wspomnianych działań jest Centrum Edukacyjne Fundacji Kidprotect Patronat honorowy nad projektem objął Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall, Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania Elżbieta Radziszewska oraz Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.Na co dzień współpracujemy z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Opolskich. Odbyło się szkolenie Rady Pedagogicznej oraz wszystkich uczniów naszej szkoły. Prelegentem był starszy sierżant sztabowy  Adam Tymiński .   Skierowaliśmy ankietę do rodziców i uczniów klas IV- VI na temat "Ja i Internet". "Moje dziecko w Internecie". Opracowaliśmy plan działań , który został włączany do zadań profilaktycznych naszej szkoły.

Zmieniony ( Środa, 05 Maj 2010 19:57 )