22 marca 2013 roku do naszej szkoły zawitały drużyny sześciolatków z przedszkoli numer 4,5,8,9,10, aby zmierzyć się w zawodach sportowych podczas I Olimpiady Sześciolatków - "Sprawny jak Sześciolatek". Sportowców oklaskiwali zaproszeni goście m.in. Pełnomocnik Wojewody Opolskiego d.s Narodowego Programu Zdrowia Pan Mieczysław Wojtaszek, wizytator kuratorium Pan Piotr Dańkowski. Olimpiadę otworzył  zastępca  Burmistrza  Strzelec Opolskich Pan Józef Kampa.  W tym dniu sala gimnastyczna  rozbrzmiewała okrzykami zagrzewającymi zawodników do rywalizacji. Podczas sportowych zmagań panowała olimpijska atmosfera. Wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsce, o czym świadczyły złote medale, certyfikaty oraz podarunki. Serdeczne podziękowania składamy uczestnikom za wspólną zabawę. Już teraz zapraszamy na II Olimpiadę, która odbędzie się  za rok.

Zmieniony ( Niedziela, 24 Marzec 2013 20:15 )