Z dumą gościliśmy dzisiaj tj. 17 października 2013 roku w murach naszej szkoły Panią Ewę Bugdoł, utalentowaną triathlonistkę.Pani Ewa Bugdoł jest m.in. trzykrotną Mistrzynią Polski, brązową medalistką w Mistrzostwach Europy. Jest pierwszą Polką w historii kraju, która uplasowała się w pierwszej 10-tce  kobiet w Elicie Świata w triathlonie długim (pływanie na dystansie 4 km, jazdy rowerem 120 km oraz biegu na dystansie 30 km). Pani Ewa Bugdoł 29 września 2013 roku wywalczyła I miejsce i jest mistrzynią w zawodach triathlonowych Pucharu Świata na długim dystansie, który rozegrany był w Chinach. Swoją bezpośredniością, życzliwością, skromnością podbiła serca całej społeczności szkolnej. Pani Ewo dziękujemy za wspaniałą lekcję, spotkanie, również dziękujemy Panu Krzysztofowi Mehlichowi polskiemu lekkoatlecie, mistrzowi Polski w biegu na 110 m pł, Olimpijczykowi z Atlanty za zaproszenie Pani Ewy Bugdoł do naszej szkoły.

 

Zmieniony ( Sobota, 08 Marzec 2014 10:44 )