W dniach 26-27 marca 2015 roku szkolna reprezentacja w składzie Joanna Czok, Julia Misiec, Alicja Piecha, Paulina Reszczyńska, Jakub Korjat, Grzegorz Węgrzyn wzięła udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 lat, które odbyły się na krytej pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach. W zawodach pływackich zmierzyły sie 23 kluby sportowe, w tym 181 zawodników i 68 sztafet. Nasza drużyna, na co dzień uczniowie klasy V b klasy sportowej o profilu pływanie,  trenowana przez pana Grzegorza Sierkę wspaniale zaprezentowała swoje umiejętności pływackie. Joasia Czok zajęła 13 miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym. Natomiast sztafeta 4x 50 m stylem dowolnym w składzie Joasia Czok, Julia Misiec, Paulina Reszczyńska, Grzesiek Węgrzyn zajęła 26 miejsce. Druga sztafeta 4x50 m stylem zmiennym w składzie Joasia Czok, Julia Misiec, Jakub Korjat, Grzesiek Węgrzyn zajęła 24 miejsce. Cała Społeczność Szkolna trzyma kciuki za naszych pływaków, gdyż 17 kwietnia 2015 klasa sportowa czwarta i piąta zmierzą się w kolejnej rundzie Opolskiej Lidze Miast. Zawody odbędą się na krytej pływalni w Zdzieszowicach.

Zmieniony ( Niedziela, 12 Kwiecień 2015 16:58 )