W dniu 08 kwietnia 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2  odbył się XV Gminny Konkurs Recytatorski dla klas drugich  "Zabawa z poezją", którego szkoła  jest  pomysłodawcą i organizatorem. W konkursie udział wzięło  14 uczniów z sześciu  podstawówek. Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali: Alicja Łotocka, Filip Puda oraz Paweł Reszczyński. Pierwsze miejsce przypadło Piotrkowi Boreckiemu -uczniowi z PSP nr 7, drugie miejsce zajęła Nikola Stoszek , również z PSP nr 7 , natomiast nagroda za trzecie miejsce powędrowała do Pawła Krupskiego - ucznia z PSP z Błototnicy Strzeleckiej. Pozostali uczestnicy zajęli czwarte miejsce. Wszyscy  za swoje przepiękne recytacje otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki.

Zmieniony ( Sobota, 09 Kwiecień 2016 15:40 )