Uprzejmie informujemy, że Społeczność Szkolna  PSP nr 2 przystąpiła do programu "Wzorowa łazienka" . Trzy szkoły w kraju, które zdobędą w głosowaniu największą liczbę głosów, w nagrodę firma DOMESTOS  odremontuje ich szkolne łazienki. Prosimy  Państwa o głosy, za które serdecznie dziękujemy.

Aby oddać  głos na naszą szkołę należy wejść na stronę www.wzorowalazienka.pl. Na stronie proszę wybrać zakładkę głosuj w dolnej prawej części ekranu, a następnie oddaj głos. Na nowo otwartej stronie wybieramy szkołę poprzez określenie województwa, miejscowości,  placówki oraz kliknięcie przycisku pokaż galerię. Po wykonaniu tej czynności powinna ukazać się galeria prac naszych uczniów. Kliknięcie ikonki kciuka pozwoli na oddanie głosu. Głosować można na dwa sposoby: za pośrednictwm e-mail bądź konta na portalu facebook. Należy wspomnieć, że głosowanie przez e-mail zostanie potwierdzone w momencie, w którym klikniemy odnośnik, który przyjdzie na naszą skrzynkę. Swój głos można oddać tylko raz w ciągu doby.