Szkolne Koło LOP działające przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 kolejny raz zostało wyróżnione w konkursie na "Najlepiej pracujące Koło LOP" w roku szkolnym 2015/2016 zajmując I miejsce w województwie. Opiekunem Koła jest pani  Małgorzata Tułodziecka, nauczyciel przyrody. Również odnotowaliśmy sukces w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Moja mała Ojczyzna". Drugie miejsce zajęły uczennice klasy szóstej- Oliwia Grodzka i Agnieszka Romanik. Natomiast na trzecim miejscu uplasowała się uczennica klasy piątej Zosia Iwanowska. Za wieloletnią pracę na rzecz LOP pani Małgorzata Tułodziecka została wyróżniona Złotą Odznaką Honorową za zasługi w realizacji zadań statutowych stowarzyszenia. Gratulujemy  wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.