W dniu 26 września 2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie również wybierali Rzecznika Praw Ucznia oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Pod przewodnictwem Maćka Wiatrowskiego działała komisja wyborcza  w składzie: Kacper Golec, Alexandra Kulik, Ania Marut, Jagoda Kaliciak,  Kacper Smoliński, Magda Kasiuba, Wiktor Wrzeszcz i Kasia Frankiewicz. Wyborcy zadecydowali, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Maja Białoń, zastępcą Julia Szotka, sekretarzem Paulina Krukowska, skarbnikiem Piotr Greszczuk, członkiem Jagoda Płatek. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Elwira Morawiec- Bartczak, natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia pani Katarzyna Malik. Dziękujemy wyborcom za oddanie głosów na swoich kandydatów.