Zawody pływackie o Puchar Wszechstronności Stylowej Opolszczyzny odbyły się 06 października 2017 roku w Opolu. Zarówno szkołę,  jak i UKS KRONOS Strzelce Opolskie reprezentowały uczennice klasy VII b sportowej o profilu pływanie: Julia Ledniowska, Martyna Studzińska i Agata Wawak. Zawodniczki poprawiły swoje rekordy życiowe nawiązując równorzędną walkę z zawodniczkami z innych klubów Opolszczyzny. Najlepszym wynikiem medalowym może się pochwalić Agata Wawak, która zajęła 3 miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym.W tej samej konkurencji Julia Ledniowska zajęła 4 miejsce, Martyna Studzińska była 6, natomiast Maja Puda uplasowała się na 7 miejscu. Zawodniczkom oraz trenerowi panu Grzegorzowi Sierce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zmieniony ( Środa, 15 Listopad 2017 18:24 )