Brąz dla naszych koszykarek

15 lutego 2018 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu rozegrano finał w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Spotkały się tam cztery najlepsze drużyny z Opolszczyzny. Nasze dziewczęta zmierzyły się z drużyną z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Prudniku, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Brzegu, Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 9 z Opola. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w województwie. Brązowymi medalistkami zostały: Agata Wawak, Maja Puda, Alexandra Kulik, Martyna Studzińska, Oliwia Jys, Katarzyna Łopuszańska, Maja Białoń, Julia Ledniowska, Wiktoria Operskalska. Społeczność Szkolna dziękuje i gratuluje zdobycia brązowego medalu drużynie dziewcząt oraz nauczycielom wychowania fizycznego pani Katarzynie Malik i panu Grzegorzowi Sierka.