Osiągnięcia edukacyjne
Lata 2001/2002
Katarzyna Rachwalska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun: Wanda Karbowska)
Anna Kaliciak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun: Wanda Karbowska)
Anna Kaliciak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (opiekun: Elżbieta Makowska)
Lata 2002/2003
Pascal Ochman finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Tomasz Tkocz)
Jakub Sawicki finalista Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas I-III (opiekun: Krystyna Burcek)
Lata 2003/2004
Pascal Ochman finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Tomasz Tkocz)
Rafał Wolnik finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Tomasz Tkocz)
Lata 2004/2005
Magdalena Niemczura laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas I-III (opiekun: Jolanta Moszko)
Kornel Świerzy laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Kornel Świerzy finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun: Wanda Karbowska)
Daria Czempiel finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Tomasz Tkocz)
Katarzyna Wolnik finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Tomasz Tkocz)
Agnieszka Wolf finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas I-III (opiekun: Grażyna Piątek)
Lata 2005/2006
Bartłomiej Masło laureat Powiatowej Olimpiady Matematycznej (opiekun: Katarzyna Olszewska)
Damian Czempiel laureat Powiatowej Olimpiady Matematycznej (opiekun: Jolanta Moszko)
Daria Czempiel finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Daria Czempiel finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Ewa Postępska)
Lata 2006/2007
Ekozespół laureat I-wszego miejsca w kategorii szkół podstawowych (klasy IV- VI) - Program Ekozespołów: "W moim przedszkolu i w mojej szkole" (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Lata 2007/2008
Magdalena Niemczura finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Lata 2008/2009
Marta Pawełek finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (opiekun: Elżbieta Makowska)
Justyna Olszewska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Maria Krzyżanowska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Lata 2009/2010
Dominik Dąbrowski finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun: Agata Łuszczyna)
Damian Czempiel finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Jolanta Kauf)
Lata 2010/2011
Damian Czempiel laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Jolanta Kauf)
Damian Czempiel finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Lata 2011/2012
Jakub Kwaśniak finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun:Elżbieta Makowska)
Marek Schnura finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun:Elżbieta Makowska)
Jagoda Kubielas finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun:Elżbieta Makowska)
Marek Schnura finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun:Wanda Karbowska)
Kacper Kasperczyk finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun: Agata Łuszczyna)
Zuzanna Pala finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun: Agata Łuszczyna)
Antoni Hajdas finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego (opiekun: Jolanta Łukowska)
Jakub Kwaśniak laureat XIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych (opiekun Agata Łuszczyna)
Lata 2012/2013
Mikołaj Krukowski finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego (opiekun : Iwona Iwanowska)
Filip Skrzypek finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego (opiekun: Iwona Iwanowska)
Olga Piestrak wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie " Kangur Matematyczny"(opiekun:Iwona Iwanowska)
Krzysztof Rył - 6 miejsce w kraju w Mistrzostwach Polski " Matematyka innego wymiaru"(opiekun:Iwona Iwanowska)
Viktoria Kulik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: Jolanta Kauf)
Jagoda Kubielas finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun:Agata Łuszczyna)
Mariusz Kryczka laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom" (opiekun: Małgorzata Wojdyło)
Jessica Jankowska laureatka-I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym"Majówka w skansenie"(opiekun;Małgorzata Wojdyło)
Wojciech Hajdas laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych(opiekun:Agata Łuszczyna) laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy OXFORD.Plus(opiekun: Agata Łuszczyna)
Alexander Kaluza laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego w kategorii Literackiej(opiekun:Elżbieta Makowska)
Alexander Kaluza laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego w kategorii Plastycznej (opiekun:Małgorzata Wojdyło)
Lata 2013/2014
Agnieszka Klabisz- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun:Jolanta Kauf)
Alexander Kaluza- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego ( opiekun: Jolanta Kauf)
Olga Piestrak- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun:Elwira Morawiec-Bartczak)
Aleksander Szydłak - 2 miejsce w województwie, 26 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Historyczny(opiekun:Elwira Morawiec- Bartczak)
Olga Piestrak -finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun:Agata Łuszczyna)
Wojciech Hajdas-finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun: Agata Łuszczyna)
Wojciech Hajdas - laureat XV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych w kategorii klas V (opiekun: Agata Łuszczyna)
Olga Lechowicz -finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (opiekun:Elżbieta Makowska)
Krzysztof Rył- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie" Kangur Matematyczny"(opiekun:Iwona Iwanowska)
Lata 2014/2015
Szkolne Koło LOP- I miejsce w województwie na" Najlepiej Pracujące Szkolne Koło LOP"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Alicja Waszczuk- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym-Zapobiegajmy Pożarom-etap gminny(opiekun:Małgorzata Wojdyło)
Agnieszka Raszka- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego(opiekun:Katarzyna Dróżdż)
Wojciech Hajdas- laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes .PLUS z języka angielskiego(opiekun:Agata Łuszczyna)
Wojciech Hajdas- III miejsce w kategorii klas VI w XVIWojewódzkim Konkursie Wiedzy O Wielkiej Brytaniii Krajach Anglojęzycznych(opiekun:Agata Łuszczyna)
Dorian Łuszczyna- I miejsce w kategorii Klas IV w XVI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych(opiekun:Agata Łuszczyna)
Krzysztof Rył - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego(opiekun: Wanda Karbowska)
Krzysztof Rył- laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS LINGUA.PLUS(opiekun:Agata Łuszczyna)
Wojciech Hajdas- finalista Opolskiego Konkursu RCRE LEGO WEDO 2015(opiekun: (Iwona Iwanowska)
Krzysztof Rył- finalista Opolskiego Konkursu RCRE LEGO WEDO 2015(opiekun:(Iwona Iwanowska)
Aleksandra Stawiarska - I nagroda w kategorii plastycznej w XV Wojewódzkim Konkursie Plastyczno- Literackim " Zwierzaki"(opiekun:Małgorzata Wojdyło)
Kamila Mielniczuk -III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Majówka w Skansenie Mistrz-Uczeń 2015(opiekun: Małgorzata Wojdyło)
Wiktoria Operskalska - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym " Płazy i gady mojej okolicy"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Julia Misiec -wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Artystycznym " Bóg Źródłem Radości w Rodzinie"(opiekun:Iwona Jaskóła)
Lata 2015/2016
Szkolne Koło LOP- I miejsce w województwie na " Najlepiej Pracujące szkolne Koło LOP "(opiekun:Malgorzata Tułodziecka)
Alicja Waszczuk- I miejsce w Konkursie Plastycznym " Krew Darem Życia-Ratujmy Razem"(opiekun: Małgorzata Wojdyło)
Patryk Serocki- wyróżnienie w Konkursie Plastycznym " Krew Darem Życia -Ratujmy Razem"(opiekun:Małgorzata Wojdyło)
Joanna Czok- wyróżnienie w Konkursie Plastycznym " Krew Darem Życia- Ratujmy Razem"(opiekun: Małgorzata Wojdyło)
Wiktoria Operskalska- wyróżnienie w Konkursie Plastycznym " Krew Darem Życia- Ratujmy Razem"(opiekun:Małgorzata Wojdyło)
Wiktoria Operskalska -I miejsce w XXXI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Majówka w Skansenie-Mistrz-Uczeń 2016"(opiekun:Małgorzata Wojdyło)
Ewa Popiela-II miejsce w XXXI Wojewódzkim Konkursie Plasycznym " Majówka w Skansenie- Mistrz- Uczeń 2016)opiekun:Małgorzata Wojdyło)"
Dominik Lazar - złoty medal w Konkursie Programowania Klocków LEGO(opiekun: Iwona Iwanowska)
Szymon Szulc-bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny(opiekun: Wanda Karbowska)
Agnieszka Raszka- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego(opiekun:Jolanta Kauf)
Agnieszka Raszka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego(opiekun: Wanda Karbowska)
Agnieszka Raszka- laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2016-(opiekun:Angelika Gordzielik)
Alicja Waszczuk-laureatka III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z Języka Angielskiego (opiekun:Agata Łuszczyna)
Alicja Bania - laureatka III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Leksyklnego z Języka Angielskiego (opiekun:Agata Łuszczyna)
Jakub Krajewski-III miejsce w kategorii klas VI w XVII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych(opiekun:Agata Łuszczyna)
Dorian Łuszczyna-III miejsce w kategorii klas V w XVII Wojewódzkim Konkursie o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych(opiekun:Agata Łuszczyna)
Anna Kalla- finalistka III Międzyszkolnego Konkursu " Mistrz Tabliczki Mnożenia"(opiekun:Iwona Iwanowska)
Agnieszka Raszka-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie " Kangur Matematyczny"(opiekun:Wanda Karbowska)
Szymon Szulc-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie" Kangur Matematyczny"(opiekun:Wanda Karbowska)
Anna Kalla-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie" Kangur Matematyczny'(opiekun: Wanda Karbowska)
Lata 2016/2017
Szkolne Koło LOP -I miejsce " Na najlepiej pracujące Koło LOP w Województwie"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Oliwia Grodzka-II miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Moja mała Ojczyzna w obiektywie"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Agnieszka Romanik-II miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym " Moja mała Ojczyzna w obiektywie" (opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Zofia Iwanowska-- III miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym " Moja mała Ojczyzna w obiektywie"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Karolina Rył -III miejsce w Wojewódzkiej Mini Olimpiadzie Wiedzy Przyrodniczej(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Dominik Lazar- II miejsce w konkurencji LEGO Way Finder-Opolska Liga Robotów(opiekun; Iwona Iwanowska)
Maja Białoń - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun:Elżbieta Makowska)
Paweł Mehlich- I miejsce w kategorii klas IV w XVIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych( opiekun:Agata Łuszczyna)
Małgorzata Kosut- III miejsce w kategorii klas V w XVIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych (opiekun: Agata Łuszczyna)
Maja Białoń- III miejsce w XXXII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym .Majówka w Skansenie. Mistrz- Uczeń.(opiekun: Małgorzata Wojdyło)
Lata 2017/2018
Maja Białoń- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun:Agata Łuszczyna)
Katarzyna Łopuszańska- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun:Agata Łuszczyna)
Paweł Mehlich- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun: Agata Łuszczyna)
Szkolne Koło LOP- I miejsce z wyróżnieniem " Na najlepiej pracujące Koło LOP w województwie" (opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Miłosz Pasiut-wyróżnienie w konkursie plastycznym" Dbam o siebie-jestem zdrowy"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Kamil Lysek-wyróżnienie w konkursie plastycznym " Dbam o siebie- jestem zdrowy"(opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Julia Równicka-wyróżnienie w konkursie plastycznym " Dbam o zdrowie-jestem zdrowy"(opiekun: Małgorzata Tułodziecka)
Ewa Szulc-wyróżnienie w konkursie plastycznym " Dbam o zdrowie- jestem zdrowy"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Lata 2018/2019
Kamil Wilczek-III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym " 15 lat województwa opolskiego w Unii Europejskiej"(opiekun:Elwira Morawiec-Bartczak)
Zofia Iwanowska- finalistka Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Gimnazjalnych " Wszczep sobie zdrowie"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Małgorzata Kosut- finalistka Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Gimnazjalnych " Wszczep sobie zdrowie"(opiekun:Małgorzata Tułodziecka)
Piotr Zdziechowski- II miejsce w miejsko-gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"(opiekun:Joanna Orzeł)
Lata 2019/2020
Jakub Wanat- laureat III stopnia w kategorii klas VI w I edycji ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik (opiekunowie:Ewa Kozok i Jolanta Łukowska)
< Poprzednia |
---|