Lata 2001/2002

Sandra Wacławczyk  I-wsze miejsce mistrz w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w skoku w dal (opiekun: Renata Kućma)

Sandra Wacławczyk III miejsce w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w biegu na 100m (opiekun: Renata Kućma)

Lata 2002/2003

Błażej Bartczak finalista Wojewodzkich Zawodów Lekkoatletycznych V miejsce w skoku w dal (opieku: Grzegorz Nowak)

Jagoda Matys finalistka Wojewódzkich Zawodów Lekkoatletycznych V miejsce w skoku w dal (opiekun: Renata Kućma)

Błażej Bartczak, Marcin Cichoń, Marcin Małek, Adam Popanda finaliści Wojewódzkich Zawodów Lekkoatletycznych V miejsce w sztafecie 4x100m (opiekun: Grzegorz Nowak)

Lata 2008/2009

Paweł Szendzielorz I-wsze miejsce-mistrz w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w pchnięciu kulą (opiekun: Katarzyna Gadnicka)

Paweł Szendzielorz II miejsce wicemistrz w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w rzucie piłeczką palantową (opiekun: Katarzyna Gadnicka)

Lata 2011/2012

Łukasz Przybyłek I-wsze miejsce- mistrz w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w biegu przez płotki na 110m (opiekun:Katarzyna Malik i Grzegorz Sierka)

Olga Piestrak-I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Victor Junior Cup 2012 ME-U11B w Badmintonie  (trener Anna Drążek-Szczerska)

Zofia Mehlich -I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie( trener Bożena Bąk)

Maciej Wojciechowski- I miejsce w Halowych Mistrzostwach Opolszczyzny Młodzików w tenisie ziemnym( trener Przemysław Sobecki)

 Lata 2012/2013

Zofia Mehlich -II miejsce  w Drużynowych  Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie ( trener Bożena i Jarosław Bąk)

Marlena Gregor - II miejsce w Drużynowych Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie( trener Bożena i Jarosław Bąk)              II miejsce w grze pojedynczej w kategorii " Żacy"(trener Bożena i Jarosław Bąk)

Krzysztof Rył - III miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  Mini Badmintonie ( trener Bożena i Jarosław Bąk)

Krzysztof Kiecoń-II miejsce w XIX MiędzynarodowymTurnieju Karate "Rada Regentów"w konkurencji kumite(trener:Arkadiusz Janicki)

Lata 2013/2014

Marlena Gregor - I miejsce w grze pojedynczej w kategorii Żacy w Wojewódzkim Turnieju Badmintona Dzieci i Żaków (trener Bożena i Jarosław Bąk)

                            I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Badmintonie Indywidualnie klas III-IV(trener: Bożena i Jarosław Bąk)

                            I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Badmintona Drużynowo w kategorii dziewcząt

                           I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Śląska Dzieci i Żaków (trener:Bozena I Jarosław Bąk)

Zofia Mehlich-     I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  Badmintona Drużynowo w kategorii dziewcząt

                           I miejsce w IX Mityngu LA w rzucie piłeczką palantową(trener:Katarzyna Malik)

                           I miejsce w IX Mityngu LA w biegu na 100m (trener:Katarzyna Malik)

Jakub Wojciechowski-III miejsce w Turnieju Tenisowym Mistrzostwa Województwa Opolskiego -gra podwójna

Jessika Jankowska- dwa I i III miejsce w Mini Formacji do lat 12 - wojewódzkie zawody Hip Hop(trener: Anna Łotecka)

Julia Misiec-dwa I miejsca w Mini Formacji do lat 12- wojewódzkie zawody Hip Hop(trener:Anna Łotecka)

Krzysztof Kiecoń- III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate " Rada Regentów 2014"w konkurencji kumite-fantom(trener:Arkadiusz Janicki)

  Krzysztof Kiecoń  -II miejsce  w V Międzynarodowych Zawodach Karate  GRAND PRIX Śląska Polsko- Czeskiego  w kategorii kumite (trener:Arkadiusz Janicki)

Alicja Waszczuk - I miejsce w Turnieju Tenisowym TEEKANNE CUP do lat 10

Dominika Niedźwiecka - I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich" Szukamy Przyszłych Olimpijczyków" w konkurencji 50m stylem klasycznym(trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok- I miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu (trener:Grzegorz Sierka)         

Joanna Czok  -III miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu (trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok -II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich-drużynowy wielobój pływacki(trener: Grzegorz Sierka)

Joanna Czok -III miejsce na dystansie 100 stylem dowolnym w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich-drużynowy wielobój pływacki (trener: Grzegorz Sierka)

Alicja Waszczuk,Julia Misiec, Joanna Czok, Paulina Reszczyńska- II miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Ogólnopolskich zawodach Pływackich-druzynowy wielobój pływacki(trener:Grzegorz Sierka)

Alicja Waszczuk, Julia Misiec, Joanna Czok, Paulina Reszczyńska-III miejsce w sztafecie 4x50m stylem zmiennym w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich- druzynowy wielobój pływacki(trener:Grzegorz Sierka)

Maciej Gajewski- I miejsce w IX Mityngu LA w rzucie piłeczką palantową (trener: Katarzyna Malik)                                                                                                                                                                                                                   Maciej Gajewski  - II miejsce  w IX Mityngu LA  w skoku w dal ( trener: Katarzyna Malik)

Michał Mróz     - I miejsce w IX Mityngu LA w pchnięciu kulą( trener: Katarzyna Malik)

Lata 2014/2015

Alicja Waszczuk - III miejsce w Turnieju Tenisowym Mistrzostwa Województwa Opolskiego  w kategorii do lat 12(trener:Patrycja Lipiec)

 Alicja Waszczuk- II miejsce W Turnieju Tenisowym w kategorii 10+ -KIDS CUP(trener: Patrycja Lipiec)

 Alicja Waszczuk- I miejsce w Turnieju Tenisowym w kategorii 10+ KIDS CUP(trener:Patrycja Lipiec)

Alicja Waszczuk -III miejsce w Turnieju Tenisowym Mistrzostwa Opolszczyzny w kategorii do lat 12(trener: Patrycja Lipiec)

Alicja Waszczuk I miejsce MASTERS +10 YONEX KIDS CUP 2015(trener:Alicja Waszczuk)

Alicja Waszczuk- I miejsce w Zimowych Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim

Alicja Waszczuk- III miejsce w slalomie gigant w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Alicja Waszczuk III miejsce w Krajowym Festiwalu Polskiego Pływania w konkurencji 100m stylem klasycznym(trener:Grzegorz Sierka)

Alicja Waszczuk- II miejsce w I Otwartych Zawodach Pływackich Ziemi Strzeleckiej o Puchar Burmistrza(trener:Grzegorz Sierka)

Jakub Korjat -I miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości

Joanna Czok- III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu(trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok -III miejsce w Krajowym Festiwalu Polskiego Pływania w konkurencji 100m stylem grzbietowym (trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok- I miejsce w I Otwartych Zawodach Pływackich Ziemi Strzeleckiej o Puchar Burmistrza(trener:Grzegorz Sierka)

Krzysztof Kiecoń - III miejsce w XVII Mikołajkowym klubowym Turnieju Karate(trener:Arkadiusz Janicki)

Krzysztof Kiecoń-I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate XXI Rada Regentów 2015w konkurencji Kumite Indywidualne Chłopców11 lat - Fantom(trener:Arkadiusz Janicki)

Krzysztof Kiecoń- III miejsce w Międzynarodowym Turnieju karate XXI Rada Regentów 2015 w konkurencji Kata Indywidualne Chłopców 11 lat(trener:Arkadiusz Janicki)

Dominika Niedżwiecka - II miejsce w I Turnieju Szkół Podstawowych o Puchar Prezesa Opolskiego Związku Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt rocznik 2014(trener:Michał Wolny)

Dominika Niedźwiecka-II miejsce w Klasyfikacji Generalnej Turniejów Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt(trener:Michał Wolny)

Dominika Niedźwiecka-II miejsce w III Turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjum o Puchar Prezesa Opolskiego Związku Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt.(trener:Michał Wolny)

Dominika Niedźwiecka- Imiejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa " Żaczek"-w Tenisie Stołowym (trener:Michał Wolny)

Dominika Niedźwiecka -II miejsce w Klasyfikacji Generalnej Turniejów Młodzieży szkół Podstawowych i Gimnazjum rocznik 2004(trener:Michał Wolny)

Marlena Gregor-V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona(trener: Bożena Bąk)

Marlena Gregor-  I miejsce w XIX Ślężańskim Turnieju Badmintona(trener; Bożena Bąk)

Marlena Gregor -  I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych gra podwójna dziewcząt (trener:Bożena Bąk)

Marlena Gregor-  I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików  Młodszych gra pojedyncza dziewcząt(trener: Bożena Bąk)

Marlena Gregor-  I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych gra mieszana( trener:Bożena Bąk)

Marlena Gregor -III miejsce w Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych Młodzików Młodszych (trener:Bożena Bąk)                                                                                                                                                                          Dominika  Niedżwiecka -II miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Tenisie Stołowym w kategorii Żaczek  

Jakub Korjat i Filip Stobierski-I miejsce w gminie  I miejsce w powiecie, IX miejsce w województwie w Wojewódzkich Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym(opiekun: Barbara Kuźniak)

Martyna Studzińska,Agata Wawak, Dominika Niedźwiecka,Maja Puda -III miejsce w sztafeciew stylu zmiennym w Drużynowym Ogólnopolskim Wieloboju Pływackim (trener:Grzegorz Sierka)

Martyna Studzińska, Maja Białoń ,Maja Puda,Dominika Niedźwiecka-III miejsce  w sztafecie stylem dowolnym w Drużynowym Ogólnopolskim Wieloboju Plywackim :trener: Grzegorz Sierka)       

Lata 2015/2016

Agata Wawak - II miejsce w powiecie, XIII miejsce w województwie w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych na dystansie 1000 m (trener; Grzegorz Sierka)

Agata Wawak -II miejsce  w konkurencji 50 m stylem klasycznym Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny(trener:Grzegorz Sierka)

Alicja Waszczuk-I miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny (trener:Grzegorz Sierka)

Alicja Waszczuk-II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 50 m stylem klasycznym(trener:Grzegorz Sierka)

Reszczyńska Paulina- III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodziezy Szkolnej 50 stylem dowolnym(trener:Grzegorz Sierka)

Paweł Reszczyński-I miejsce  w XVIII Mikołajkowym  KlubowymTurnieju Karate(trener:Arkadiusz Janicki)

Krzysztof Kiecoń-III miejsce w XVIII Mikołajkowym Klubowym Turnieju Karate( Klub Nidan-trener:Arkadiusz Janicki)

Krzysztof Kiecoń- III miejsce w XXII Międzynarodowym Turnieju Karate RADA REGENTÓW-kumite indywidualne chłopców 12-13 lat fantom(Klub Nidan-trener:Arkadiusz Janicki)

Krzysztof Kiecoń -III miejsce w VII GRAND PRIX Śląska Polsko-Czeskiego zawody Karate WKF w kategorii KATA drużynowo chłopców  10-13 lat( trener Klubu NIDAN( Arkadiusz Janicki)

Joanna Czok- III miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny (trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok- III miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym kobiet w IV MitynguPływackim  Rybnik 2015 (trener :Grzegorz Sierka)

Joanna Czok- I miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym kobiet w Mityngu Pływackim Zabrze-(trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok- III miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym kobiet na Mityngu Pływackim Zabrze-(trener:Grzegorz Sierka)

Joanna Czok I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 50m stylem dowolnym(trener:grzegorz Sierka)

Dominika Niedżwiecka-II miejsce w slalomie gigant w klasyfikacji generalnej kobiet w IV Mistrzostwach Strzelec Opolskich w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Dominika Niedżwiecka- Imiejsce w slalomie gigant w kategorii wiekowej kobiet 12-15 lat w IV Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Dominika Niedźwiecka-III miejsce w finale Mistrzostw Województwa Opolskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt Szkół Podstawowych(opiekun; Barbara Kuźniak)

Alicja Waszczuk- II miejsce w slalomie gigant w kategorii kobiet 12-15 lat w IV Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Joanna Czok -III miejsce w slalomie gigant w kategorii kobiet 12-15 lat w IV Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Patrycja Niedżwiecka -II miejsce w slalomie gigant w kategorii Kobiet do lat 11 w IV Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Marlena Gregor -I miejsce w kategorii gry pojedynczej Mlodziczka Młodsza w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona(opiekun:Małgorzata Włoszczyńska)

Marlena Gregor -I miejsce w kategorii gier podwójnych Młodziczek Młodszych w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona(opiekun: Małgorzata Włoszczyńska)

Marlena Gregor- I miejsce w kategorii grze mieszanej Młodzik Młodszy w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona(opiekun: Małgorzata Włoszczyńska)

Remigiusz Łukasik-III miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Lutego Grand Prix 5 (trener: Robert Ziaja)

Bartosz Łukasik -III miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Maja  Grand Prix 8(trener:Robert Ziaja)

Jakub Korjat-IV miejsce w województwie w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym(opiekun:Barbara Kuźniak)

Filip Stobierski-IV miejsce w województwie w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym(opiekun: Barbara Kuźniak)

PSP nr 2-III miejsce wX MITYNGU lekkoatletycznym w punktacji drużynowej (opiekunowie:Barbara Kuźniak,Katarzyna Malik, Grzegorz Sierka)

Lata 2016/2017

Drużyna Dziewcząt z klas VI - I miejsce w gminie,II miejsce w powiecie w rozgrywkach w piłce ręcznej (opiekun:Katarzyna Malik)

Agata Wawak- III miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym -Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Edycja Opolska, Opole 2016(trener:Grzegorz Sierka)

Julia Ledniowska II miejsce na dystansie 200 m stylem motylkowym w kategorii 12-13 lat,Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w Pływaniu K-Koźle 2016 (trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak- III miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym w kategorii wiekowej 12-13 lat Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w Pływaniu K-Koźle 2016(trener:Grzegorz Sierka)

Maja Białoń-III miejsce na dystansie 200 m stylem motylkowym w kategorii 12-13 latZimowe Mistrzostwa okręgu Opolskiego w Pływaniu K-koźle 2016 r(trener:Grzegorz Sierka)

Sztafeta klasy IV b Zuzanna Wawak,Amelia Mielniczuk, Monika Ledniowska, Patrycja Niedźwiecka, Rafał Pientka, Wiktor Kopa, Michał Pientka, Kacper Golec,Michał Stachurski-III miejsce w Lidze Miast Opolszczyzny w Pływaniu(trener:Katarzyna Malik)

Julia Ledniowska-III miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym w kategorii 13 lat Wojewódzka Liga Opolszczyzny w Plywaniu ,Kietrz 2017(trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak-III miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym w kategorii 13 lat Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Kietrz 2017 (trener:Grzegorz Sierka)

Martyna Studzińska-III miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym w kategorii wiekowej 13 lat Wojewódzka Liga Opolszczyzny Kietrz 2017(trener:Grzegorz Sierka)

Martyna Studzińska -III miejsce na dystansie 2oom stylem dowolnymw kategorii wiekowej 13 lat Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Olesno(trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak-II miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym  w kategorii wiekowej13 lat Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Strzelce Opolskie 2017(trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak-III miejsce na dystansie 200m stylem dowolnym w kategorii wiekowej 13 lat Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Olesno 2017(trener:Grzegorz sierka)

Agata Wawak- III miejsce na dystansie  stylem grzbietowym w kategorii wiekowej 13 lat Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Olesno 2017 (trener: Grzegorz Sierka)

Maciej Wiatrowski i Filip Stobierski-IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym drużynowo(trener:Grzegorz Sierka)

Paweł Reszczyński- III miejsce w XXIII Rada Regentów w Międzynarodowym Turnieju Karate w konkurencji Kumite indywidualne 9 lat fantom(trener:Arkadiusz Janicki)

Rafał Pientka-III miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennymw kategorii wiekowej 11 lat Wojewódzka Liga Opolszczyzny(trener: Katarzyna Malik)

Rafał Pientka - III miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym w kategorii wiekowej 11 lat Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny (trener :Katarzyna Malik)

Lata 2017/2018

Agata Wawak- IV miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych na dystansie 1500 m (trener: Grzegorz Sierka)

Agata Wawak- III miejsce o Puchar Wszechstronności Stylowej Opolszczyzny w konkurencji 200 m stylem zmiennym( trener: Grzegorz Sierka)

Agata Wawak-I miejsce w konkurencji 5o m stylem klasycznym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Dziewcząrt (trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak- II miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu" Koziołki Pływackie"trener:Grzegoprz Sierka

Agata Wawak- III miejsce w konkurencji 100m stylem klasycznym w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu" Koziołki Pływackie"(trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak-III miejsce w konkurencji 100m stylem grzbietowym w Ogfólnopolskich Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu" Koziołki Pływackie"(trener:Grzegorz Sierka)

Agata Wawak -I miejsce w Finale Powiatowym Indywidualnych Mistrzostw LA w biegu na 600m dzieczą t( trener:Grzegorz Sierka)

Tomasz Kita -III miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym w kategorii wiekowej 9 lat i młodsi Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Kluczbork 2017(trener:Grzegorz Sierka)

sztafeta- III miejsce na dystansie 8x50m stylem dowolnym Monika Ledniowska,Setnicka Victoria,Kita Tomasz, Tarapata Bartosz,Niedźwiecka Patrycja,Wanat Jakub,Mielniczuk Amelia,Pientka Rafał-w kategorii wiekowej 11 lat i młodsi Liga Miast Opolszczyzny Kluczbork 2017 (trenerzy: Katarzyna Malik i Grzegorz Sierka)

Agata Wawak,Martyna Studzińska, Oliwia Jys, Katarzyna Łopuszańska, Wiktoria Operskalska, Alexandra Kulik,Maja Białoń, Julia Ledniowska,Maja Puda- III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce           ( trenerzy: Katarzyna Malik, Grzegorz Sierka)

Wiktor Kopa-I miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Chłopców(trener:Katarzyna Malik)

Michał Stachurski-I miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym w Finale Powiatowym Płaywania Indywidualnie Chłopców(trener:Katarzyna Malik)

Jacek Krasa-III miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Chłopców(trener:Grzegorz Sierka)

Filip Furman-I miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Chłopców(trener:Katarzyna Malik)

Alicja Pieprzyk-I miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Dziewczat(trener:Katarzyna Malik)

Rafał Pientka- II miejsce w konkurenscji 50m stylem motylkowym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Chłopców (trener:Katarzyna Malik)

Michał Pientka- II miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Chłopców (trener:Grzegorz Sierka)

Bartłomiej Tarapata-III miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu" Koziołki Pływackie"(trener:Grzegorz Sierka)

Bartłomiej Tarapata -II miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-11 lat(trener:Grzegorz Sierka)

Bartłomiej Tarapata-II miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym w Drużynowym Wieloboju PływackimDzieci 10-11 lat (trener:Grzegorz Sierka)

Bartłomiej Tarapata-III miejsce w konkurencji 200 m stylem dowolnym w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-11 lat( trener: Grzegorz Sierka)

Bartłomiej Tarapata-I miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym w Finale Powiatowym Pływania Indywidualnie Chłopców (trener:Grzegorz Sierka)

Bartłomiej Tarapata- III miejscew stylu dowolnym  w kategorii wiekowej 2008 i starsi w IV Otwartych Zawodach Pływackich Ziemi Strzeleckiej o Puchar Burmistrza(trener:Grzegorz Sierka)

Maja Białoń- III miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu "Kziołki Pływackie"(trener: Grzegorz Sierka)

Maja Puda- II miejsce w Finale  Powiatowym Indywidualnych Mistrzostw LA w biegu na 300 m dziewczat(trener:Grzegorz Sierka)

Maja Puda- II miejsce w Finale Powiatowym Indywidualnych Mistrzostw LA w biegu na 80 m ppł dziewcząt)trener:Grzegorz Sierka)

Filip Stobierski-III miejsce w tenisie stołowym  w Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych Dzieci i Młodzieży w kategorii gimnazjum(trenerzy: Michał Wolny i Łukasz Biernacki)

Filip Stobierski- V miejsce w tenisie stołowym w Międzynaroddowych Igrzyskach Szkolnych Dzieci i Młodzieży w kategorii gimnazjum (trenerzy:Michał Wolny i Łukasz Biernacki)

sztafeta-  III miejsce w konkurencji 4x50 stylem dowolnym Jakub Hałupka, Paweł Jacek, Bartłomiej Tarapata, Paweł Reszczyński-w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-11 lat(trenerzy: Katarzyna Malik i Grzegorz Sierka)

sztafeta- III miejsce w konkurencji 4x50 stylem zmiennym Jakub Hałupka,Paweł Jacek,Bartłomiej Tarapata, Paweł Reszczyński- w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-11 lat(trenerzy:Katarzyna Malik i Grzegorz Sierka)

sztafeta- III miejsce w konkurencji 4x50 stylem dowolnym Monika Ledniowska,Patrycja Niedźwiecka,Victoria Setnicka,Ewa Kućma- w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-11 lat(trenerzy:Grzegorz Sierka i Katarzyna Malik)

sztafeta -II miejsce 4x100 m w Finale Powiatowym Indywidualnych Mistrzostw LA Agata Wawak,Maja Puda,Martyna Studzińska,Wiktoria Operskalska (trener:Grzegorz Sierka)

sztafeta- I miejsce w konkurencji 6x25 m stylem dowolnym w Finale Powiatowym Pływania Drużynowo Chłopców Bartłomiej Tarapata, Rafał Pientka,Michał Stachurski,Filip Jokiel,Patryk Machura,                                                 Tomasz Kita((trenerzy:Katarzyna Malik  i Grzegorz Sierka)

sztafeta- II miejsce w konkurencji 6x50 stylem dowolnym w Finale Powiatowym Pływania Drużynowo Chłopców Michał Pientka,Tobiasz Kopa,Maciej Wiatrowski,Piotr Kozłowski,Nikodem Kiełbasa,Łukasz Banasz (trenerzy:Katarzyna Malik i Grzegorz Sierka)

sztafeta- I miejsce w konkurencji 6x25 m stylem dowolnym w Finale Powiatowym Pływania Drużynowo Dziewcząt Amelia Mielniczuk,Patrycja Niedźwiecka,Monika Ledniowsk,Alicja Pieprzyk,Ewa Kućma,Zuzanna Wawak(trenerzy:Katarzyna Malik i Grzegorz Sierka)