Osiągnięcia uczniów klas I-III
Lata 1999/2000
Kornel Swierzy, Magdalena Gregor, Mateusz Pientka I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej (opiekunowie: Zofia Swadźba, Jolanta Moszko, Jolanta Łukowska)
Błażej Bartczak, Mateusz Pientka, Jan Sołtysek I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas I-III (opiekunowie: Iwona Jaskóła, Jolanta Łukowska)
Błażej Bartczak I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim (opiekun: Iwona Jaskóła)
Lata 2000/2001
Aleksandra Olszowy, Magdalena Gregor, Rafał Wolnik I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego (opiekunowie: Zofia Swadźba, Katarzyna Olszewska)
Lata 2001/2002
Jakub Sawicki I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (opiekun: Krystyna Burcek)
Lata 2002/2003
Magdalena Niemczura I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Jolanta Moszko)
Jakub Sawicki I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (opiekun: Krystyna Burcek)
Lata 2003/2004
Magdalena Niemczura I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Jolanta Moszko)
Kinga Mróz I-wsze miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej (opiekun: Jolanta Moszko)
Lata 2004/2005
Marta Pawełek I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Katarzyna Olszewska)
Marek Łopuszański, Filip Raszka I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego (opiekun: Barbara Maciołek)
Bartłomiej Masło, Dominik Dąbrowski finaliści Powiatowej Olimpiady Matematycznej (opiekun: Katarzyna Olszewska)
Kinga Mróz finalistka Powiatowej Olimpiady Matematycznej (opiekun: Jolanta Moszko)
Lata 2005/2006
Marta Pawełek I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Krystyna Burcek)
Magdalena Latacz, Marcin Arabik I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas I-III (opiekunowie: Krystyna Burcek, Jolanta Łukowska)
Lata 2007/2008
Jacek Olszewski, Ignacy Sołtysek I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas I-III (opiekun: Barbara Maciołek)
Jagoda Kubielas I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Zofia Swadźba)
Katarzyna Suchenia I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Barbara Maciołek)
Jagoda Kubielas, Jakub Kwaśniak, Damian Czempiel I-wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej (opiekunowie: Zofia Swadźba, Jolanta Łukowska, Jolanta Moszko)
Lata 2008/2009
Antoni Hajdas , Dawid Gumienny I - wsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas III ( opiekunowie: Jolanta Łukowska, Krystyna Burcek)
Lata 2009/2010
Olga Piestrak I- wsze miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas II ( opiekun: Barbara Maciołek)
Filip Skrzypek, Tomasz Olszewski I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas III( opiekunowie: Barbara Maciołek, Jolanta Moszko )
Lata 2012/2013
Joanna Gaj - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas II ( opiekun: Barbara Maciołek)
Szymon Szulc wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Artystycznym (opiekun:Iwona Jaskóła)
Szymon Szulc- I miejsce w XI Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej (opiekun:Jolanta Łukowska)
Ewa Popiela laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego w kategorii Literackiej (opiekun: Katarzyna Olszewska)
Martyna Czekała -I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla klas II (opiekun:Jolanta Moszko)
Dorian Łuszczyna - I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla klas II(opiekun:Barbara Maciołek)
Grupa Teatralna klas I-III- I miejsce w I Powiatowym Festiwalu Teatrów Obcojęzycznych"Bajkowy Kuferek"(opiekun Agata Łuszczyna)
Agnieszka Raszka -8 miejsce w kraju w Mistrzostwach Polski" Matematyka innego wymiaru"(opiekun: Krystyna Burcek)
Krzysztof Kiecoń- 47 miejsce w kraju w Mistrzostwach Polski" Matematyka innego wymiaru"(opiekun:Krystyna Burcek)
Lata 2013/2014
Wiktor Kopa,Michał Krajewski, Tobiasz Kopa- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym klas I-III ( opiekunowie:Katarzyna Olszewska,Jolanta Łukowska, Barbara Maciołek)
Wiktor Kopa -finalista XII Powiatowej Olimpiady Matematycznej dla klas I-III (opiekun:Katarzyna Olszewska)
Szymon Szulc -laureat XII Powiatowej Olimpiady Matematycznej dla klas I-III (opiekun:Jolanta Łukowska)
Rafał Pientka - I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun: Katarzyna Olszewska)
Michał Pientka i Tobiasz Kopa- I miejsce w Gminnym Konkursie dla klas trzecich -Bezpieczna droga"(opiekun:Barbara Maciołek)
Lata 2014/2015
Jakub Kowalczuk-laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego " Pierwszy dzień w szkole "dla klas I-II(opiekun:Jolanta Łukowska)
Michał i Rafał Pientka - I miejsce w XI Konkursie Kolęd w Języku Niemieckim ( opiekun: Jolanta Kauf)
Szymon Szulc -I miejsce w XIII Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej(opiekun:Jolanta Łukowska)
Szymon Szulc -bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny(opiekun:Jolanta Łukowska)
Szymon Szulc i Małgorzata Kosut- I miejsce w Gminnym Konkursie dla klas trzecich " Bezpieczna Droga"(opiekun: Jolanta Łukowska)
Jagoda Łukasik- I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Artystycznym " Bog Źródłem Radości w Rodzinie)"(opiekun: Iwona Jaskóła)
Filip Januszewski -I miejsce w XV Gminnym Konkursie Czytelniczym klas I-III (opiekun:Barbara Maciołek)
Lata 2015/2016
Olimpia Kowalczuk -wyróżnienie w konkursie plastycznym " Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego"(opiekun:Katarzyna Olszewska)
Patrycja Operskalska-wyróżnienie w konkursie plastycznym" Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego"(opiekun:Katarzyna Olszewska)
Olaf Sobko- wyróżnienie w konkursie plastycznym" Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego"(opiekun:Katarzyna Olszewska)
Julia Warmuzińska-I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym (opiekun:Iwona Gębska)
Jakub Wanat- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny(opiekun:Barbara Maciołek)
Paweł Jacek-bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny(opiekun:Barbara Maciołek )
Jakub Wanat- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie " Kangur Matematyczny"(opiekun:Barbara Maciołek)
Paweł Jacek- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkurskie" Kangur Matematyczny"(opiekun:Barbara Maciołek)
Jakub Gralka- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie" Kangur Matematyczny"(opiekun:Katarzyna Olszewska)
Wiktor Kopa-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie" Kangur Matematyczny"(opiekun:Katarzyna Olszewska)
Zuzanna Lizon- wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie -konkurs czytelniczy(opiekun:Katarzyna Olszewska)
Michał Stachurski- wyróżnienie w Ogolnopolskiej Stypendiadzie -konkurs czytelniczy-(opiekun:Krystyna Burcek)
Wojciech Mehlich- wyróżnienie w Ogólnopolskiej stypendiadzie- konkurs matematyczny(opiekun:Krystyna Burcek)
Michał Stachurski- wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie - konkurs matematyczny(opiekun:Krystyna Burcek)
Lata 2016/2017
Anna Jaskóła- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego" W trosce o środowisko-przyroda widziana oczyma dziecka"(opiekun:Krystyna Obrączka)
Adam Gorol- finalista Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego" W trosce o środowisko- przyroda widziana oczyma dziecka"(opiekun:Krystyna Burcek)
Joanna Kosut-I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym (opiekun:Jolanta Łukowska)
Julia Warmuzińska-I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym(opiekun: Krystyna Burcek)
Jakub Wanat - I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym(opiekun: Barbara Maciołek)
Jakub Wanat- I miejsce w XVII Gminnym Konkursie Bezpieczna Droga (opiekun: Barbara Maciolek)
Paweł Jacek- I miejsce w XVII Gminnym Konkursie " Bezpieczna Droga"(opiekun: Barbara Maciołek)
Lata 2017/2018
Maria Urbańczyk- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym (opiekun:Krystyna Obrączka)
Joanna Kosut- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym (opiekun:Barbara Maciołek)
Julia Warmuzińska- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym (opiekun:Krystyna Burcek)
Lata 2018/2019
Natalia Klabisz- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w eliminacjach powiatowych " Zapobiegajmy pożarom"(opiekun:Barbara Maciołek)
< Poprzednia | Następna > |
---|