Home

W dniu 15 stycznia 2010 roku  w Strzeleckim Ośrodku Kultury, uczniowie klas I-IV pod kierunkiem pań: Iwony Jaskóły oraz Barbary Maciołek wystawili szkolne jasełka  Muzyczny zespół "Dzwoneczki " prowadzony przez panią Annę Operskalską uzupełnił kolędami całość przedstawienia. Pomysłowa sceneria wykonana przez panią Jolantę Łukowską nadała wyraz tajemniczości i jak w najbardziej w rzeczywisty sposób oddała wydarzenie narodzenia Jezusa. Licznie przybyli rodzice oklaskami nagrodzili występ młodych artystów, którzy wykazali się wspaniałą grą aktorską oraz śpiewem.

 

"Rach, ciach, obereczka, już kapusty pełna beczka...." - w takt piosenek, które wykonywał zespół muzyczny prowadzony przez panią Annę Operskalską , w dniu 29.X.2009r.  kisiliśmy kapustę w ramach projektu " Od słowa do słowa, piękna jest śląska mowa".

"Mokrołońske Dziołchy" , czyli panie Hiacynta Skrzypek, Róża Czok, Teresa Sołtysek, Hildegarda Kokot przeprowadziły wspaniałą lekcję muzealną. A jak uczestniczyliśmy w niej obrazują zdjęcia zamieszczone w naszej galerii. 

 

<< Początek < Poprzednia 231 232 233 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj51
mod_vvisit_counterWczoraj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu335
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1434

33