Home

Gwarno i radośnie było 16 X 2009r. na sali gimnastycznej PSP nr 2. Uczniowie , rodzice i nauczyciele w piątkowe popołudnie, zmierzyli się w potyczkach sportowych. Jury oceniało poszczególne zawody. Przyznano I i II miejsca, każdy uczestnik otrzymał nagrodę. W galerii można zobaczyć nasze zmagania. 

 

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2009/2010 odbyła się 1 września o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej. Uroczystość zaszczycili wicedyrektor GZOiW pani Lilianna Smaga oraz Rada Rodziców.Powagę i doniosłość uroczystości nadało uczestnictwo sztandaru szkoły.Chorążym sztandaru jest Dominik Dąbrowski oraz przyboczni Olga Wątorek i Małgorzata Kuźniak uczniowie klas szóstych. W tym roku szkolnym do naszej szkoły uczęszczać będzie 228 uczniów. Po raz pierwszy próg szkolny przekroczyło 38 pierwszoklasistów , wśród których znajduje się  3 sześciolatków. Na dobry początek pierwszaki  otrzymały   od wychowaczyń pani Jolanty Łukowskiej i Krystyny Burcek " Przewodniki po szkole" ,  natomiast z rąk pani dyrektor  czarodziejskie ołówki z życzeniami samych sukcesów. Ogromnym zaskoczeniem  dla wszystkich zgromadzonych było odczytanie przez panią dyrektor listu , który nadszedł z Watykanu.  W trakcie czytania listu niejednemu z nas ze wzruszenia łzy popłynęły z oczu. Bo przecież w tym ważnym dniu dla każdego ucznia sam Ojciec Święty Benedykt XVI modlił się za całą Społeczność Szkolną Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich. Po zakończeniu uroczystości udaliśmy się do klas by spotkać się z naszymi wychowawcami oraz poplotkować o wakacyjnych przygodach. 

 

<< Początek < Poprzednia 231 232 233 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj51
mod_vvisit_counterWczoraj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu335
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1434

33