Home

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Opolskich jest jedną ze  szkół, w której realizowany jest projekt    „Mam szansę- kreowanie i wspieranie rozwoju uczniów ze środowisk wiejskich i małomiasteczkowych”. Projekt realizowany jest przez powiat strzelecki we współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Strzelcach Opolskich w ramach Kapitału Ludzkiego. Celem zajęć jest zachęcenie uczniów do rozwoju ogólnego oraz efektywnego uczenia się. Obecnie pedagog Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej pani Jadwiga Olkuska przeprowadza zajęcia z I modułu „Jestem aktywny w swoim rozwoju”. Efektem podejmowanych działań jest nauczenie dzieci umiejętności zabawy, w prosty , dostępny sposób bez zbędnych pomocy dydaktycznych, zaszczepienie w dzieciach pomysłu na rozwijanie się, walkę    z nudą. Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem , gdyż pozytywnie  wpływają  na wyobraźnię dziecka i jego kreatywność.


 

Po raz kolejny gościliśmy Duet Smyczkowy - Krzysztofa  Orzechowskiego i Wojciecha Marcinkowskiego , którzy poprowadzili lekcję muzyczną. Tym razem "podróżowaliśmy" po krajach Unii Europejskiej, słuchając znanych utworów, śpiewając piosenki, uczestnicząc  w interaktywnych zabawach. W przerwach pomiędzy utworami należało się wykazać znajomością flag państw Unii.

 

 
Więcej artykułów…

<< Początek < Poprzednia 241 242 243 244 245 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj73
mod_vvisit_counterW tym tygodniu232
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1880

33