Home

W dniu 12.04.2010 roku szkoła przystąpiła do zdobywania  certyfikatu Szkoła Bezpiecznego Internetu. Aby uzyskać wspomniany certyfikat , szkoła musi podejmować walkę o bezpieczeństwo uczniów w sieci . Koordynatorem wszelkich wspomnianych działań jest Centrum Edukacyjne Fundacji Kidprotect Patronat honorowy nad projektem objął Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall, Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania Elżbieta Radziszewska oraz Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.Na co dzień współpracujemy z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Opolskich. Odbyło się szkolenie Rady Pedagogicznej oraz wszystkich uczniów naszej szkoły. Prelegentem był starszy sierżant sztabowy  Adam Tymiński .   Skierowaliśmy ankietę do rodziców i uczniów klas IV- VI na temat "Ja i Internet". "Moje dziecko w Internecie". Opracowaliśmy plan działań , który został włączany do zadań profilaktycznych naszej szkoły.

 

Od 16 marca 2010 roku ruszył w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2  w Strzelcach Opolskich  rządowy program „Owoce w szkole”,  skierowany do uczniów klas I - III. Dzieci będą otrzymywały przez okres 10 wybranych tygodni porcje owoców i warzyw 3 razy w tygodniu. Życzymy  smacznego.

 
Więcej artykułów…

<< Początek < Poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj36
mod_vvisit_counterWczoraj74
mod_vvisit_counterW tym tygodniu110
mod_vvisit_counterW tym miesiącu375

33