Home

W dniu 08 listopada 2019r uczniowie z PSP nr 1 i PSP nr 2 wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowanym przez ósme klasy z obydwu szkół. O godzinie 11:11 nastąpiło wspólne odśpiewanie hymnu narodowego, przyłączając się tym samym do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Rady Dzieci i Młodzieży. W dniu 11 listopada w uroczystości odzyskania przez Polskę Niepodległości udział wziął poczet sztandarowy z PSP nr 2 oraz delegacje ze szkół PSP nr 1 i 2, które złożyły kwiaty pod Pomnikiem Ofiarom Wojen i Przemocy.

 

 

W ramach akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta", w dniu 25 października 2019 r uczniowie z PSP nr 1 i PSP nr 2 odwiedzili lokalne miejsca pamięci. W szkole została wykonana okolicznościowa  wystawa upamiętniająca ważne wydarzenia dla lokalnej społeczności.

 

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj73
mod_vvisit_counterW tym tygodniu232
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1880

33