Home

Dominik Lazar uczeń klasy VII b sportowej o profilu pływanie od lat pasjonuje się robotyką. Na co dzień buduje i programuje roboty. Wielokrotnie stawał na podium, zajmując czołowe miejsca. 14 października 2017 r. wziął udział w Zawodach Robotów Jurabot 2017, które odbyły się w Krasiejowie. Za przygotowanie robota otrzymał dyplom. Dominik swoją pasją  dzieli się z rówieśnikami, jak również z młodszymi koleżankami i kolegami. Raz w tygodniu z nauczycielem panią Iwoną Iwanowską, Dominik prowadzi zajęcia z programowania i budowy robotów. Zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Dominiku potrafisz wspaniale inspirować do nauki swoje koleżanki i kolegów.

 

Święto Edukacji Narodowej to czas podsumowania osiagnięć dydaktycznych i sportowych za ubiegły rok szkolny. 13 października 2017 r. w strzeleckim Domu Kultury odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej podczas, których wyróżniono nauczycieli oraz uczniów.Stypendium naukowe i sportowe Burmistrza Strzelec Opolskich otrzymały uczennice klasy VII b Maja Białoń oraz Agata Wawak. Agata została również wyróżniona nagrodą "Najlepszy Uczeń w Gminie "  za osiągnięcia sportowe. Fundatorem nagrody była firma Kronospan. Gratulujemy sukcesu dziewczynom oraz ich rodzicom.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj81
mod_vvisit_counterW tym tygodniu522
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2288

33