Home

Stowarzyszenie Przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2- Dwójka  w Strzelcach Opolskich złożyło projekt na konkurs grantowy realizowany przez GAZ-SYSTEM S.A i Fundację Nasza Ziemia. Celem programu jest dofinansowanie projektów związanych z proekologicznymi działaniami realizowanymi na terenie 5 województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, opolskiego, podkarpackiego i dolnośląskiego. Wśród pięciu nagrodzonych projektów w województwie opolskim znalazł się nasz projekt „Młodzi Ekoodkrywcy czereśniowej Krainy Św. Anny”. Jako jedni ze zwycięzców otrzymaliśmy na realizację naszych planów 10.000 tys. złotych. Projekt realizowany jest od lutego 2017roku do maja 2017 roku.

 

 

Paweł Reszczyński uczeń klasy III a jest zawodnikiem Klubu Nidan Zawadzkie. Jego trenerem jest pan Arkadiusz Janicki.W dniu 18.03.2017r Paweł wziął udział w Międzynarodowym Turnieju Karate XXIII Rada Regentów. W konkurencji Kumite indywidualne chłopców 9 lat fantom zajął zaszczytne III miejsce. Społeczność Szkolna gratuluje sukcesu.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj83
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterW tym tygodniu525
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2097

33