Home

OGŁOSZENIE

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Malczewskiego w Strzelcach Opolskich ogłasza nabór uzupełniający na 7 wolnych miejsc do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019. Nabór odbędzie się w dniach od 23 kwietnia 2018 r. do 26 kwietnia 2018 r. Wszystkich chętnych rodziców do zapisu dziecka do naszej szkoły zapraszamy do pobrania ze strony szkolnej- zakładka BIP wniosku o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły i złożenie wniosku do sekretariatu szkoły w godzinach od 700- 1500. Można również na miejscu w sekretariacie szkoły pobrać i wypełnić wniosek.

 

Społeczność Szkolna jest dumna z reprezentantów naszej szkoły, którzy  bardzo wysoko uplasowali się w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego. Maja Białoń uczennica klasy VII b została laureatką, natomiast Kasia Łopuszańska uczennica klasy VII b uzyskała tytuł finalisty.Również tytuł finalisty przypadł uczniowi klasy Vb Pawłowi Mehlichowi. Gratulujemy Wam z całego serca, jak również nauczycielowi języka angielskiego pani Agacie Łuszczynie.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj71
mod_vvisit_counterWczoraj111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu678
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2263

33