Home

Przygotowania do świątecznego kiermaszu ruszyły całą parą. 6 grudnia 2018 roku do klasy czwartej b na zaproszenie wychowawcy klasy pani Jolanty Kauf zawitała pani Danuta Szulc, babcia Szymka Czwodzińskiego, która poprowadziła warsztaty plastyczne. Pani Danusia uczyła, jak wykonać świąteczne lampiony.Uczestnicy zajęć wykazali się  pomysłowością czego dowodem są wykonane przez nich prześliczne cudeńka. W nagrodę za ogromne zaangażowanie, wszystkie dzieci otrzymały mydełka wykonane własnoręcznie przez panią Danusię. Uczniowie dziękują za pobyt w naszej szkole i super zajęcia.

 

W dniu 28 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się wojewódzkie podsumowanie 90- lecia Ligi Ochrony Przyrody. Uroczystość zaszczycili m.in. prezes wojewódzkiego LOP pani Maria Gruby, wiceburmistrz Strzelec Opolskich pan Józef Kampa, z-ca dyrektora GZOJ pani Lilianna Smaga, przedstawiciele Parku Krajobrazowego  Góra Świętej Anny, Nadleśnictwa, przedstawiciele Technikum Leśnego z Tułowic, szkoły podstawowej z Gogolina oraz przewodniczący  Rady Rodziców. Młodzież przedstawiła program artystyczny, na który składały się piosenki o tematyce ekologicznej, przedstawienie i pokaz mody w wykonaniu klasy drugiej, a także z klas IV- VIII. Wszyscy zebrani mogli również wysłuchać zespołu sygnalistów z Tułowic, którzy zagrali na rogach myśliwskich. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie uczniów do uroczyści paniom Krystynie Obrączka, Annie Operskalskiej, Małgorzacie Tułodzieckiej.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj97
mod_vvisit_counterW tym tygodniu717
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1732

33