Home

Szanowni Rodzice

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich informuje, że w dniu 13 marca 2020r zostają  zawieszone  zajęcia opiekuńcze. Szkoła jest w tym dniu  nieczynna.

Elwira Morawiec- Bartczak - dyrektor szkoły

 

Szanowni Państwo

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich informuje, że w dniach od 12 marca 2020r- 13 marca 2020r zostają odwołane zajęcia edukacyjne. W wyjątkowych sytuacjach zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze  dla tych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki. W tych dniach nie będzie funkcjonowała stołówka szkolna.

W terminie od 16 marca 2020r- 25 marca 2020r wszystkie zajęcia szkolne zostają odwołane. Jednocześnie proszę, aby w ciągu wyżej wymienionego okresu, dzieci pozostawały w domach, w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania  się wirusa.

Zwracam się również do Państwa z prośbą o niezwłoczne  informowanie wychowawców klas poprzez edziennik lub telefonicznie o ewentualnych, zaistniałych podejrzeniach zachorowań .

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo pod adresem

https://www.gov.pl/web/koronowirus/informacje-dla-rodzicow

Proszę o zachowanie rozwagi i spokoju.

Z poważaniem Elwira Morawiec- Bartczak- dyrektor szkoły

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj34
mod_vvisit_counterWczoraj131
mod_vvisit_counterW tym tygodniu320
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3133

33