Home

W dniu 13 marca 2019 r do klasy drugiej zawitały przedstawicielki Santander Bank Polska, dyrektor oddziału pani Alicja Słupska oraz pani Aleksandra Tomasik -doradca premium. Panie przeprowadziły warsztaty w ramach autorskiego projektu Santander Bank Polska  "Finansiaki", który realizowany jest na terenie województwa opolskiego. Projekt dostosowany jest do podstawy programowej dla edukacji wczesnoszkolnej. Zadaniem drugoklasistów było rozegranie gry planszowej, której celem było: doskonalenie komunikowania się w grupie, rozwijanie umiejętności rozumowania i wnioskowania, podejmowanie decyzji zakupowych, poznanie sposobów oszczędzania pieniędzy oraz podkreślenie wagi oszczędzania. W nagrodę za aktywny udział w zajęciach panie przekazały na rzecz szkoły pięć piłek do piłki nożnej, z których korzystać będzie cała społeczność szkolna. Za wspaniałe zajęcia oraz piłki serdecznie dziękują drugoklasiści, wychowawca klasy pani Krystyna Obrączka oraz cała społeczność szkolna.

 

W ramach lekcji "Spotkanie z ciekawymi ludźmi-poznajemy różne zawody", uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawcą klasy uczestniczyli w zajęciach z kosmetologiem,panią Karoliną Cena. Pani Karolina opowiedziała, czym zajmuje się kosmetolog oraz jakimi cechami powinien się wyróżniać. W trakcie spotkania pod czujnym okiem pani kosmetolog dzieci wykonały maseczki na dłonie, które zostały profesjonalnie nałożone przez panią Karolinę. Drugoklasiści serdecznie dziękują za bardzo ciekawe zajęcia.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj82
mod_vvisit_counterWczoraj104
mod_vvisit_counterW tym tygodniu444
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2326

33