Home

We wrześniu uczniowie klas I-IV wzięli udział w projekcie realizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich "Zabłyśnij na drodze". Uczniowie uczestniczyli w warsztatach, które zostały poprowadzone przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, jak  również w lekcji udzielania  pierwszej pomocy przedmedycznej. W nagrodę  za aktywność zostali obdarowani kamizelkami odblaskowymi.

 

W dniu 4 paździerka 2017r. w Lasocicach odbył się finał Wojewódzkich Zawodów w Biegach Przełajowych. Nasze dziewczyny w fantastyczny sposób rozegrały bieg na dystansie 1500 metrów. Pomimo trudnych warunków na trasie, ogromnej liczby zawodników i tempa, w jakich przebiegał bieg na wspomnianym dystansie, Agata i Maja zajęły bardzo wysokie miejsca. Maja Puda, która po raz pierwszy wzięła udział w takich zawodach zajęła dwunaste miejsce, natomiast Agata Wawak w pięknym stylu uplasowała się na miejscu czwartym. Społeczność Szkolna gratuluje Wam osiągnięć, jak równiez gratuluje świetnego przygotowania zawodniczek nauczycielom wychowania fizycznego pani Katarzynie Malik i panu Grzegorzowi Sierce.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj81
mod_vvisit_counterW tym tygodniu522
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2288

33