Home

Szanowni Rodzice I Uczniowie

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Malczewskiegow Strzelcach Opolskich  uprzejmie informuje, że inauguracja roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02 września o godzinie 800. Rozpoczynamy spotkaniem z wychowawcami klas. O godzinie 830  na hali sportowej odbędzie się apel inaugurujący nowy rok szkolny. Proszę o kierowanie się na II piętro, gdzie znajduje się lokalizacja naszej szkoły.

 

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Dyrektor szkoły uprzejmie informuje, że w zakładce podręczniki został umieszczony zestaw szkolnych podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020. Podręczniki, które Państwo nabywacie we własnym zakresie to: religia dla klas II-VIII oraz do nauki języka mniejszości narodowej- język niemiecki (podręcznik + ćwiczenia) dla uczniów klas IV-VI, którzy uczestniczą w tych zajęciach. Uczniowie klas I-III otrzymują bezpłatnie podręczniki do nauki języka mniejszości narodowej- język niemiecki. Pozostałe podręczniki dla poszczególnych klas zostają zakupione w ramach dotacji i zostaną w formie bezpłatnej przekazane uczniom w pierwszym tygodniu września 2019 r.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj77
mod_vvisit_counterWczoraj85
mod_vvisit_counterW tym tygodniu280
mod_vvisit_counterW tym miesiącu774

33