Home

Pani Katarzyna Malik i pan Grzegorz Sierka, nauczyciele wychowania fizycznego podczas Mityngu LA organizowanego przez UKS "KUSY" w Strzelcach Opolskich otrzymali puchar oraz dyplom dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 za zajęcie III miejsca w punktacji drużynowej w kategorii szkoła podstawowa. Jest to wyróżnienie za ubiegłoroczne osiągnięcia sportowe uczniów w XII Mityngu LA zorganizowanym 05 maja 2017 r. Gratulujemy wspaniałego wyniku  sportowcom oraz ich trenerom.

 

Pierwszaki wraz ze swoimi rodzicami  oraz wychowawcą  panią Krystyną Obrączka przystąpili do Ogólnopolskiego Programu "Rodzice i dzieci, powietrze bez śmieci". Fundacja PGNiG wyposażyła uczniów w ANTYSMOGBOXY, czyli specjalne zestawy edukacyjne ze scenariuszami lekcji oraz pomysłami na doświadczenia i eksperymenty ekologiczne. W ramach programu uczniowie klasy I uczestniczyli w lekcjach o tematyce ekologicznej poświęconych zanieczyszczeniom powietrza i sposobom na walkę z nimi. Na zakończenie realizacji zadań programowych, pierwszaki zaprosiły Społeczność Szkolną na  ekologiczny pokaz mody, który spotkał się z ciepłym przyjęciem i wzbudził owację publiczności.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj71
mod_vvisit_counterWczoraj111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu678
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2263

33