Home

Grupa Nieformalna składająca się z pani Teresy Pieprzyk, Joanny Lazar i Joanny Marut napisała i zgłosiła projekt  grantowy "Lubię programować" w ramach Działaj Lokalnie X - Kraina Św. Anny. W dniu 31 maja 2017 r. odbyło się w Starostwie w Krapkowicach  uroczyste wręczenie umów na realizację projektów. Nasz projekt realizowany będzie od 1 września 2017 do 31 grudnia 2017 roku.  Celem zajęć będzie wyposażenie  dzieci i młodzieży w umiejętności programowania. Gratulujemy kolej wygranej .

 

24 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się po raz XVII  gminny konkurs "Bezpieczna droga" skierowany do uczniów klas III. Poszczególne drużyny musiały przystąpić do dwóch etapów. Pierwszym z nich było udzielenie odpowiedzi pisemnych zawartych w teście,  oraz w części praktycznej należało bezbłędnie przejechać tor rowerowy. Najlepiej z zadaniami  poradziła sobie nasza drużyna, w której skład weszli: Jakub Wanat i Paweł Jacek. Zajęli oni  pierwsze miejsce. Pierwsze trzy zwycięskie drużyny w nagrodę oprócz dyplomów i książek otrzymają karty rowerowe Do konkursu uczniowie zostali przygotowani przez panią Barbarę Maciołek. Gratulujemy sukcesu.

 
Więcej artykułów…

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj83
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterW tym tygodniu525
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2097

33