Home

7 grudnia 2018 r. nasi uczniowie uczestniczyli w XIV Międzywojewódzkim Konkursie Kolęd w Języku Niemieckim oraz w konkursie plastycznym. W kategorii "Pieśni bożonarodzeniowe" komisja konkursowa wyróżniła naszą najmłodszą uczestniczkę Helenkę Klimek, uczennicę klasy pierwszej, którą do występu przygotowały panie Jolanta Kauf i Anna Operskalska. Natomiast w kategorii "Szopka bożonarodzeniowa", pierwsze miejsce przypadło Rafałowi Pientka, uczniowi klasy szóstej o profilu sportowym pływanie. Gratulujemy osiągnięcia Rafałowi oraz pani Jolancie Kauf.

 

W okresie przedświątecznym szkolni wolontariusze mieli ręce pełne roboty. Już po raz kolejny zbierali dary dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Opolu- Grudzice. W dniu 19 grudnia 2018 r wszystkie dary zostały zapakowane i zawiezione do Opola. Wolontariusze serdecznie dziękują Społeczności Szkolnej za ofiarność i dobroć płynącą z serca. Również dziękują mieszkańcom Mokrych Łanów, którzy hojnie wsparli tegoroczną akcję.

 

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterWczoraj97
mod_vvisit_counterW tym tygodniu716
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1731

33