Home

W dniu 9 listopada 2018 r klasa VI a wraz z panią Elżbietą Makowską zaprosiła Społeczność Szkolną na uroczysty apel z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Apel rozpoczął się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu narodowego. Oprawę muzyczną przygotowała pani Anna Operskalska wraz z zespołem wokalnym "Dzwoneczki". Na zakończenie apelu Magda Kasiuba zatańczyła dla Niepodległej do etiudy rewolucyjnej Fryderyka Chopina.

 

W dniu 9 listopada 2018 r odbyło się uroczyste pasowanie na pierwszoklasistów. Dzieci zaprezentowały się rodzicom w programie artystycznym, podczas którego nastąpiły popisy w recytacji wierszyków, czytaniu, pisaniu oraz w wykonaniu piosenek w różnych językach. Na zakończenie pani dyrektor czarodziejskim ołówkiem dokonała pasowania na pierwszoklasistę, a wychowawca klasy pani Barbara Maciołek wręczyła dyplomy potwierdzające uroczyste ślubowanie pierwszaków.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj92
mod_vvisit_counterWczoraj136
mod_vvisit_counterW tym tygodniu92
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1891

33