Home

Okres przedświąteczny w PSP nr  1 i 2 obfitował w wiele przygotowań oraz imprez. Uczniowie wraz z wychowawcami klas przystrajali okna, wykonywali mikołaje, anioły, które ozdobiły szkolne korytarze.  Pojawiły się także wytwory dziecięce w postaci wieńców i kalendarzy adwentowych. 19 grudnia 2019 r Społeczność Szkolna zaprosiła rodziców na kiermasz świąteczny, podczas którego czas umilał zespół wokalny " Dzwoneczki"  wykonując kolędy. Po kiermaszu wszyscy rodzice i  goście zostali zaproszeni na  występy najmłodszych oraz jasełka. W dniu 20 grudnia 2019 r odbyły się klasowe wigilie.

 

Szkolny Wolontariat wraz z opiekunem p.Elwirą Morawiec- Bartczak  uczestniczył w Ogólnopolskim Konkursie "uDostępniacze ", którego organizatorem było Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Tematem konkursu było zapewnienie równego dostępu do produktów, usług i przestrzeni wszystkim osobom, w tym z niepełnosprawnościami oraz o ograniczonej mobilności ruchowej i percepcji. Podczas realizacji poszczególnych zadań uczniowie uświadamiali sobie, jak wiele barier w życiu codziennym mogą napotkać osoby niepełnosprawne. Uczniowie biorący udział w konkursie edukacyjnym otrzymali dyplomy i nagrody. Również w ramach udziału w konkursie  uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w warsztatach, których prelegentem była osoba niepełnosprawna.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj73
mod_vvisit_counterW tym tygodniu230
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1878

33