Home

W dniu 15 października 2018 r w strzeleckim Domu Kultury odbyło się podsumowanie osiągnięć w nauce i sporcie za rok szkolny 2017/2018 r. Z naszej szkoły nagrodzono zespół koszykarek za zajęcie III miejsca w województwie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego panią Katarzynę Malik i Grzegorza Sierkę. Maję Białoń - laureatkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz finalistów Pawła Mehlicha i Katarzynę Łopuszańską oraz   panią Agatę Łuszczynę. Również nagrodę otrzymała drużyna uczniów z klasy I i III za zajęcie I miejsca w Gminnym Konkursie Ekologicznym tj. Marysia Urbańczyk, Joanna Kosut i Julia Warmuzińska, a także  przygotowujące do konkursu panie Krystyna Obrączka, Krystyna Burcek i Barbara Maciołek. Stypendium naukowe za osiągnięcia sportowe otrzymał Bartłomiej Tarapata uczeń klasy Vb sportowej o profilu pływanie. Panie Iwona Iwanowska i Barbara Maciołek otrzymały gratulacje  od Pana Burmistrza, które na wniosek dyrektora szkoły zostały wyróżnione Medalem Komisji Edukacji  Narodowej. Nagrodę Burmistrza Strzelec Opolskich otrzymała pani Małgorzata Tułodziecka, nauczyciel przyrody oraz Elwira Morawiec- Bartczak , dyrektor szkoły. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

W dniu 12 października 2018r uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w kolejnej lekcji żywej historiiw ramach realizacji Szkolnego Programu 100 lat Odzyskania Niepodległości. Tym razem w naszej szkole gościliśmy Bractwo Historyczne Kerin, które w żywych obrazach przedstawiło losy naszego kraju w latach  1772 r- 1918 r. Dodatkowym atutem było angażowanie uczestników w przedstawienie.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj96
mod_vvisit_counterWczoraj136
mod_vvisit_counterW tym tygodniu96
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1895

33