Home

W dniu 25 października 2019 r uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w akcji "Szkoła pamięta", w której wzięło udział ok. 1,3 mln uczniów z ponad 11 tysięcy szkół.Celem akcji było uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, ze szczególnym wskazaniem historii danego miejsca, regionu, społeczeństwa.

 

Od wielu dni Pierwszaki z PSP nr 1 i PSP nr 2 przygotowywały program artystyczny, który został przedstawiony 12 listopada 2019 r. Wyruszyły w podróż po  wielu  krainach, w których musiały  wykazać się umiejętnościami matematycznymi, przyrodniczymi, śpiewu czy  tańca. Recytowały wiersze o naszm kraju. Ich zmagania nagradzane były gromkimi oklaskami przez licznie przybyłych rodziców. W dalszej części uroczystości Pierwszaki złożyły ślubowanie, by później  zostać przez panią dyrektor pasowanym wielkim ołówkiem na uczniów naszych szkół.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWczoraj73
mod_vvisit_counterW tym tygodniu233
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1881

33