Home

Szanowni Państwo.

Informuję, że 08 kwietnia 2019 r pracownicy szkoły przystępują do strajku. W tych dniach szkoła zapewnia dzieciom zajęcia opiekuńcze zgodnie z Państwa pisemnym wskazaniem w godzinach od 700- 1600. Przypominam, że w tych dniach nie działa stołówka szkolna. O wszelkich zmianach będę Państwa informowała na bieżąco poprzez szkolną stronę internetową oraz informacje zamieszczane w e dzienniku.

Z poważaniem Elwira Morawiec- Bartczak- dyrektor szkoły

 

Szanowni Rodzice

W związku z zapowiedzią podjęcia przez Związek Nauczycielstwa Polskiego akcji strajkowej w naszej szkole od dnia 08 kwietnia 2019 r ., zwracam się z prośbą o nieposyłanie dzieci na zajęcia lekcyjne w dniach strajku i o ile to możliwe - zapewnienie im opieki w domu rodzicielskim. Niestety, nie jestem w stanie określić obecnie przez jaki okres szkoła nie będzie funkcjonować.Stołówka szkolna w dniach strajku nie będzie wydawać obiadów.Należności pobrane za dni strajku w miesiącu kwietniu przechodzą automatycznie na miesiąc maj. Komunikaty o ewentualnych kolejnych dniach strajku lub o możliwości zapewnienia opieki świetlicowej będą wywieszane na głównych drzwiach szkoły -wejście do szkoły. Sekretariat szkoły udzielać  będzie informacji telefonicznie. Ponadto informacje będą umieszczane na stronie internetowej szkoły oraz w edzienniku. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.                                                                                                                                                                                

z poważaniem dyrektor szkoły

Elwira Morawiec-Bartczak

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj52
mod_vvisit_counterWczoraj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu336
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1435

33