Home

W dniu 12 stycznia 2018 roku odbyła się Gala podsumowująca programy w ramach "Działaj Lokalnie X". Nasza szkoła realizowała projekt "Lubię programować". W ramach pozyskanych funduszy zakupiono ozoboty czyli małe roboty, dzięki którym nasi uczniowie uczyli się  programowania. Podczas uroczystości nasza uczennica Julia Warmuzińska pod opieką pani Iwony Iwanowskiej i Jolanty Łukowskiej zaznajomiła zebranych, w jaki sposób można zaprogramować robota. Przeprowadziła również  zajęcia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

 

W pierwszym tygodniu ferii zimowych 46 uczniów uczestniczyło w szkolnym zimowisku. Plan zajęć obfitował m.in. w wiele wycieczek, zabaw ze śpiewem, zajęć plastycznych czy rozgrywek sportowych. Niewąpliwą atrakcją był wyjazd na lodowisko, jak również wizyta  na zaśnieżonej "Kaśce". Uczestnicy zimowiska odwiedzili również siedzibę zespołu Śląsk w Koszęcinie, gdzie warsztaty prowadzili przedstawiciele zespołu. Podczas pobytu w zamku w Tarnowicach Starych w tajniki rycerstwa wprowadził młodych adeptów przedstawiciel Bractwa Rycerskiego, który przedstawił drogę od pazia do rycerza, jak również uzbrojenie rycerstwa, którym  posługiwali  się dawni wojownicy.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj85
mod_vvisit_counterWczoraj123
mod_vvisit_counterW tym tygodniu607
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2136

33