Home

Komunikat

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020- 12 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W dniach od 16 czerwca-18 czerwca, ze względu na trwające  egzaminy ósmoklasisty zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020 nie będą odbywać się lekcje zdalne dla uczniów klas I-VII.

 

W Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Twórcza Polska i Polonia" łącznie wzięło udział 330 autorów z Polski, Litwy oraz USA , w przedziale wiekowym od IV-VI klasy. Organizatorem Konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce. Autorska twórczość była oceniana pod kątem twórczego charakteru pracy, poprawności stylistycznej i językowej oraz samodzielności i oryginalności. W dniu 30 kwietnia 2020r nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Naszą szkołę w tym prestiżowym konkursie reprezentowała uczennica klasy VI a Hanna Puda. Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim Młodym Autorom za  udział w konkursie,jak również  talentów pisarskich. Społeczność PSP nr 2 przyłącza się do gratulacji, a zwłaszcza dla Hani oraz pani Katarzyny Dróżdż -nauczycielki języka polskiego, która była inspiratorem udziału Hani w konkursie, a także czuwającą nad rozkwitem talentów pisarskich swoich uczniów. 

 
Więcej artykułów…

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj33
mod_vvisit_counterWczoraj131
mod_vvisit_counterW tym tygodniu319
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3132

33