Home

W dniu 28 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się wojewódzkie podsumowanie 90- lecia Ligi Ochrony Przyrody. Uroczystość zaszczycili m.in. prezes wojewódzkiego LOP pani Maria Gruby, wiceburmistrz Strzelec Opolskich pan Józef Kampa, z-ca dyrektora GZOJ pani Lilianna Smaga, przedstawiciele Parku Krajobrazowego  Góra Świętej Anny, Nadleśnictwa, przedstawiciele Technikum Leśnego z Tułowic, szkoły podstawowej z Gogolina oraz przewodniczący  Rady Rodziców. Młodzież przedstawiła program artystyczny, na który składały się piosenki o tematyce ekologicznej, przedstawienie i pokaz mody w wykonaniu klasy drugiej, a także z klas IV- VIII. Wszyscy zebrani mogli również wysłuchać zespołu sygnalistów z Tułowic, którzy zagrali na rogach myśliwskich. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie uczniów do uroczyści paniom Krystynie Obrączka, Annie Operskalskiej, Małgorzacie Tułodzieckiej.

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniu 27 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się "Dzień wesołego kapcia". Pomysłodawczynią zabawy była Paulina Krukowska, uczennica klasy siódmej. W tym dniu całą Społeczność Szkolną wyróżniały przeróżne kapcie, które zostały pokazane podczas kapciowego pokazu mody. Jak na "Dzień wesołego kapcia" przystało, w tym dniu nie było kartkówek, sprawdzianów, ani odpowiedzi ustnych. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

W naszej galerii
Gazetka szkolna
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj96
mod_vvisit_counterWczoraj136
mod_vvisit_counterW tym tygodniu96
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1895

33